Zabiegi medycyny estetycznej na przebarwienia

cos

Czerwone plamy na twarzy stanowią częsty problem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Niezależnie od przyczyny występowania plamki na twarzy odpowiedzialne są za znaczne poczucie dyskomfortu i utrudnienie codziennej pielęgnacji skóry.

W poniższym artykule przedstawione zostaną najskuteczniejsze sposoby walki z niniejszym problemem. Podpowiemy jak usunąć przebarwienia na twarzy po trądziku oraz plamy na twarzy od słońca.  

Skąd się biorą przebarwienia na twarzy?

Przebarwienia na twarzy to plamy pojawiające się na skutek nierównomiernego rozmieszczenia melaniny. Wśród przyczyn odpowiedzialnych za niniejszy proces możemy wyróżnić: przebycie trądziku w młodości, zmiany związane z trądzikiem różowatym, nadmierną ekspozycję skóry twarzy na słońce oraz stosowanie nieodpowiednich kosmetyków do pielęgnacji i makijażu twarzy.

Usuwanie przebarwień na twarzy

Czerwone przebarwienia na twarzy często pozostają trudne do usunięcia przy zastosowaniu jedynie maści lub kremów i innych domowych sposobów. Na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna jest w stanie zaoferować nam szereg specjalistycznych zabiegów, które w krótkim mogą usunąć palmy na twarzy raz na zawsze.

Wśród najskuteczniejszych metod możemy wyróżnić:

  • Laser Palomar Emerge – zabieg, który wspaniale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zmian pigmentacyjnych zarówno na skórze twarzy, jak i ciała.
  • GeneO+ – niezwykły zabieg wpływający na zniwelowanie przebarwień skóry przy pomocy bąbelków dwutlenku węgla wytwarzanych na jej powierzchni.
  • Dermapen/Mezopen – zabieg skuteczni odżywiający i pobudzający skórę do regeneracji.

Do pozostałych skutecznych metod możemy zaliczyć mikrodermabrazję oraz peeling kwasami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 79 = 89