Wszystkie ważne informacje o depilacji laserowej

cos

Wiele osób boryka się z nadmiernym owłosieniem różnych partii ciała. Z problemem tego rodzaju walczą przede wszystkim kobiety, których owłosienie jest twarde, sztywne, szybko odrastające. Próbują różnych zabiegów depilacyjnych w zaciszu własnego domu. Golą się, depilują depilatorami domowymi, poddają się zabiegom woskowania i wszystko na daremne. Włoski szybko odrastają i stają się coraz twardsze i coraz ciężej się ich pozbyć. Jest jednak skuteczna metoda, która oferowana jest przez medycynę estetyczną. Jest to depilacja laserem.

To najskuteczniejsza metoda, która daje trwałe rezultaty. Wykonywana jest za pomocą lasera diodowego. Zabieg ten polega na niszczeniu komórek macierzystych w obrębie mieszków włosowych, dzięki temu włoski nie mają możliwości odrastania. Innowacyjny technologicznie laser Vectus, działa za pomocą światła lasera, które wytwarzane jest przez specjalną głowicę. Zabieg laserem jest skuteczny, trwały, bezbolesny, bezinwazyjny. Daje bardzo dobre efekty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że dla końcowego efektu potrzebna jest seria takich zabiegów. Uzależniona jest od powierzchni oraz rodzaju owłosienia, które poddajemy depilacji laserowej w Gdyni (sprawdź więcej tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html). Zabieg ten dotyczy przede wszystkim:

  • depilacja laserowa pach, niezwykle przydatna jest latem, kiedy więcej się pocimy, unikniemy gromadzenia się bakterii oraz drobnoustrojów, które pojawiają się na owłosionej części ciała.
  • depilacja laserowa nóg, może dotyczyć całkowitej depilacji nóg lub tylko ich części, na przykład obejmuje łydki lub uda,
  • depilacja laserowa twarzy, dotyczy między innymi regulacji brwi, zabieg ten wykonywany jest za pomocą małej głowicy, ze względu na niewielki obszar poddawany zabiegowi,
  • depilacja laserowa wąsika,korzystają z niej zarówno mężczyźni jak i kobiety. Mężczyźni korzystają z tej metody aby uniknąć codziennego golenia, oszczędzają czas i nie muszą tracić go na stanie przed lustrem i monotonne, żmudne golenie. Kobiety, które mają ciemny, widoczny zarost także poddają się tego rodzaju zabiegowi. Usuwanie wąsika laserem wykonywane jest za pomocą małej głowicy, ze względu na niewielki obszar poddawany zabiegowi.
  • depilacja laserowa pleców,
  • depilacja laserowa okolic intymnych. Zabieg przeprowadzany jest tylko i wyłącznie u kobiet. U mężczyzn ze względów zdrowotnych nie wykonuje się tego rodzaju zabiegu, chodzi tu o kwestię bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Po przeprowadzonym zabiegu, w miejscu jego wykonywania może pojawić się delikatne zaczerwienienie skóry, które bardzo szybko znika. Poza tym nie odnotowano aby zabieg, tą metodą powodował jakieś nieprzyjemne bądź też niebezpieczne konsekwencje dla osoby, u której zabieg był przeprowadzany.

Epilacja laserowa opinie

Osoby korzystające z tego rodzaju metody są bardzo zadowolone z rezultatów. W skuteczny, bezpieczny i bezbolesny sposób pozbyły się niechcianego owłosienia w trwały sposób. Metoda ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. coraz więcej osób poddaje się depilacji laserowej wybranych partii ciała.

Depilacja laserowa koszt

Koszt depilacji uzależniony jest od obszaru, miejsca poddawanego zabiegowi. Warto zapoznać się z ofertą na stronie internetowej. Znajdziemy tam dokładny cennik, pakiety promocyjne. Można wykupić od razu serię zabiegów na daną partię ciała lub komplet na różne partie ciała. W takiej sytuacji cena jest niższa.

Depilacja laserowa a ciążą

Przed dokonaniem zabiegu najlepiej skorzystać z porady swojego lekarza ginekologa, położnika lub osoby, która miałaby przeprowadzać tego rodzaju zabieg. Lepiej dokładnie upewnić się czy tego rodzaju metoda nie spowoduje żadnych konsekwencji dla nienarodzonego dziecka. Czasem lepiej poczekać z zabiegiem do momentu rozwiązania.

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą, najbezpieczniejszą, bezbolesną, trwałą, dającą doskonałe rezultaty metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Jest to metoda zalecana osobą o nadmiernym, szybko odrastającym owłosieniu, ze względów higienicznych, pielęgnacyjnych, zdrowotnych. Po serii zabiegów skóra jest zdrowsza, gładka, bez zbędnego owłosienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 2 =