Sposoby na oczyszczenie organizmu z toksyn

cos

W ciągu dnia do krwiobiegu człowieka dostaje się duży wybór toksyn i substancji chemicznych. Są to produkty uboczne utworzone przez własne ciało lub substancje chemiczne pochłonięte przez spożywane jedzenie. Toksyny to także powietrze, którym każdy oddycha, leki, które są przyjmowane, lub kosmetyki i produkty gospodarstwa domowego.

Ludzkie ciało ma własny system detoksykacji. Stale filtruje krew, aby wyeliminować szkodliwe związki w celu utrzymania zdrowia. Oczyszczanie organizmu to długotrwały proces. Nerwy, wątroba, jelita, płuca i skóra są głównymi systemami filtracji. Poprzez spożycie odpowiedniego środka spożywczego można pomagać organom wewnętrznym w filtrowaniu większej ilości toksyn z krwi.

Oczyszczanie krwi sprowadza się do wspomagania wątroby, nerek, jelit, płuc i skóry, aby wyeliminować więcej toksyn i uniknąć ich gromadzenia się.

Sposoby na oczyszczenie organizmu z toksyn

Czosnek

Surowy czosnek zawiera siarkę, która jest niezbędnym minerałem, pomagającym organizmowi pozbyć się toksyn. Stymuluje wątrobę do produkcji enzymów detoksykacyjnych, aby filtrować toksyny z krwiobiegu. A poza tym czosnek utrzymuje jelita wolne od złych bakterii, pasożytów i wirusów.

Mniszek lekarski

Napełniony przeciwutleniaczami i innymi substancjami pochodzenia roślinnego, aby wyeliminować toksyny z przewodu pokarmowego a także wolne rodniki. Świeże liście mniszka lekarskiego powodują, że wątroba i trzustka pobudzają wydzielanie toksyn z krwiobiegu. Roślina ta była używany od wieków w celu leczenia niedomagań wątroby. Zobacz tutaj podobne rośliny.

Jabłka

Doskonałym sposobem na oczyszczanie organizmu z toksyn jest spożywanie jabłek. Owoce te zawierają duże ilości witamin, minerałów, włókien oraz odtłuszczających składników roślinnych. Związek znajdujący się w jabłkach stymuluje wytwarzanie żółci i pomaga wątrobie pozbyć się toksyn. Jabłka zawierają dużo pektyn, włókien rozpuszczalnych. Włókna te wiążą cholesterol i metale ciężkie w celu oczyszczenia krwi i jelit.

Buraki

Zawierają one przeciwutleniacze i inne korzystne składniki odżywcze, buraki są doskonałym sposobem ochrony ciała przed wolnymi rodnikami i stymulują wątrobę, aby wyeliminować więcej toksyn z krwiobiegu.

Pietruszka

Pietruszka działa jak lek moczopędny, który pomaga nerkom wykonywać swoją pracę i wyeliminować szkodliwe toksyny przez mocz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 51 = 61