Sposoby na modeling twarzy

cos

W dzisiejszych czasach wiele kobiet rozmyśla nad tym, jak odmłodzić twarz. Niestety, bardzo często same, nawet bardzo bogate odżywczo kremy nie są wystarczające, aby poradzić sobie z biegiem upływających lat. Dlatego za pomocą medycyny estetycznej, można upiększyć wygląd skóry twarzy. Modelowanie twarzy można uzyskać na przykład dzięki zabiegowi, jakim jest Palomar Emerge.

Laser na twarz podczas tego zabiegu, niezwykle głęboko wnika w warstwy skóry, przez co działanie zabiegu jest bardzo intensywne oraz spektakularne. W końcowym efekcie, tkanki są pobudzone do działania i skóra zaczyna się szybciej regenerować. Pojawiają się przede wszystkim nowe włókna kolagenu oraz elastyny, dzięki którym poprawia się napięcie oraz ogólny wygląd skóry. Twarz jest wspaniale wymodelowana. Innym zabiegiem, który można zastosować w przypadku, jakim jest lifting twarzy jest laser Harmony XL pro NIR. Efektem zabiegu jest piękny wygląd skóry twarzy. Cera nabiera sprężystości oraz zdrowego oraz naturalnego wyglądu. Zabieg Surgen wspaniale radzi sobie z tematem, jakim jest odmładzanie twarzy. Specjalna głowica, stymuluje tkanki do regeneracji. W efekcie, skóra staje się gładka oraz promienna. Zabieg Maximus poprawia owal twarzy oraz znacznie spłyca różne zmarszczki za pomocą fali radiowych.

Pollogen Legend jest także zabiegiem, za pomocą którego można np. wyrównać koloryt skóry. Skóra zostaje pobudzona do działania, zaczyna produkować nowe włókna kolagenowe, włókna elastyny oraz tak cenny kwas hialuronowy. Owal twarzy się znacznie poprawia. Zabieg ten, wykorzystuje także działanie fali radiowych. GeneO+ bardzo dotlenia skórę twarzy, złuszcza ją oraz odżywia. Dzieje się to za pomocą specjalnej głowicy, która przykładana jest do twarzy. Zabieg Mobilift M6 także osiąga wspaniałe efekty w swoim działaniu. Jest to rodzaj mechanicznego masażu, w czasie którego specjalna głowica zasysa delikatnie fałd skóry, dzięki czemu skóra zostaje pobudzona do odbudowy oraz regeneracji. Zabieg Dermapen3/Mezopen również charakteryzuje się wspaniałym działaniem. Podczas takiego zabiegu, skóra zostaje nakłuwana specjalną głowicą, dzięki której organizm się dotlenia i pozyskuje on składniki odżywcze. Po zabiegu skóra jest gładka oraz miła w dotyku.

5 Comments

 1. equlaa

  Bywa tak, że w przypadku niektórych osób skóra starzeje się szybciej i wynika to z predyspozycji genetycznych, więc nie ma co się przejmować. Każdy wygląda młodo na swój sposób. Jak ktoś chce z tym walczyć to chyba najlepszym rozwiązaniem okazują się zabiegi odmładzające..

 2. Gin

  Polecam metody bezinwazyjne takie jak facelifting oferowany przez Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Taki zabieg pozwala na naciągnięcie skóry na naszych policzkach, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i jędrniejsza:)

 3. JolKAA

  Aby odmłodzić twarz należy w pierwszej kolejności zacząć stosować odpowiednie kosmetyki. Nie ma co się pchać na kosztowny zabieg. Może akurat zwykły tani krem na zmarszczki będzie w stanie nam pomóc:)

 4. wistaa

  Pierwszym etapem starzenia się skóry jest utrata nawilżenia przez co skóra traci elastyczność. Moim zdaniem nie warto sięgać od razu po specjalistyczne zabiegi. Pierw warto zadbać o odpowiednie nawodnienie skóry 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 2