Co oczyszcza organizm z toksyn?

cos

Czujesz się ociężała i śpiąca? Na twoim ciele ciągle pojawiają się jakieś drobne niedoskonałości, a włosy niemiłosiernie przetłuszczają? Może masz też problemy z trawieniem i bezustannie nawracającą zgagą? Jeśli tak to musisz wiedzieć, że najprawdopodobniej jest to sprawka toksyn, które zalegają w twoim organizmie. Zioła na jelita Fibra Vitale pozwolą je zwalczyć w krótkim czasie. Skąd mogły się wziąć? Jeśli prowadzisz niezdrowy tryb życia, zbyt często pijesz alkohol lub też palisz papierosy to jesteś winna zanieczyszczeniu swojego organizmu. Również niezdrowe odżywianie bardzo źle wpływa na twój organizm. Aby choć trochę zniwelować uszkodzenia spowodowane nadużywaniem toksycznych związków powinno się zastosować detoks.

Czym jest detoks?

To oczyszczenie twojego organizmu z toksyn, które w nim zalegają. Warto go przeprowadzić, aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Jaką wybrać dietę, aby zmniejszyć cholesterol?

Co oczyszcza organizm z toksyn?

Niektórzy są zwolennikami jednodniowych głodówek, inni wybierają zioła na toksyny. Głodówki nie są jednak szczególnie zalecane, ponieważ tak restrykcyjne metody nie wpływają korzystnie na nasze zdrowie, mogą powodować uczucie osłabienia,a nawet doprowadzić do omdlenia.

Na oczyszczenie organizmu z toksyn warto jest poświęcić więcej czasu, a co za tym idzie dłużej cieszyć się z rezultatów oczyszczania oraz nie narażać swojego cennego zdrowia i spowodować powstanie złogów jelitowych (o nich więcej tutaj: http://schizofrenia.info.pl/artykuly/czym-sa-zlogi-jelitowe-kalowe.html).

Co na oczyszczenie organizmu z toksyn warto jest stosować?

Zadbaj o poranne oczyszczanie ze złogów swojego organizmu. Tuż po przebudzeniu przygotuj sobie napój, który pomoże usprawnić pracę przewodu pokarmowego. Do szklanki przegotowanej wody wciśnij łyżkę soku z cytryny lub pomarańczy. Zamiast soku możesz dodać łyżkę octu jabłkowego lub łyżkę miodu.

Pamiętaj również o wypijaniu codziennie odpowiedniej ilości wody, która nawodni organizm oraz usunie nagromadzone w nim toksyny.

Jakie produkty pomogą ci w oczyszczaniu organizmu?

Buraki, cebula, figi, duża ilość zielonej herbaty, jabłka, płatki owsiane, słonecznik, rzeżucha oraz pomarańcze. To podstawowe produkty spożywcze, które powinnaś jeść, aby zadbać o oczyszczenie swojego organizmu z toksyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1