Nieinwazyjne zamykanie naczynek laserem

cos
4.8
05

Popękane naczynka na nogachPękające naczynka, zwane pajęczakami lub pajączkami mogą być oznaką alergii lub trądziku różowatego. Popękane naczynka na nogach są z kolei oznaką problemów z krążeniem i powstających żylaków. Jest to również przypadłość osób z delikatną, wrażliwą cerą. Rozszerzone naczynka często wyglądają nieestetycznie ale na szczęście są metody na pozbycie się ich.

Metody na zamykanie naczynek

Najbardziej powszechnym sposobem na popękane naczynka jest stosowanie specjalistycznych kremów, maści i tabletek czyli metoda nieinwazyjna, która działa powierzchownie. Preparaty stosuje się jedynie przy niewielkich zmianach. Kuracja polega na wzmocnieniu ścianek naczyń krwionośnych.

Jeśli jednak zmiany są duże, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do gabinetu kosmetycznego i umówienie się na laserowe zamykanie naczynek. Laserowe usuwanie naczynek powinno najlepiej wykonywać się jesienią gdy skóra nie jest wystawiana na silne promienie słoneczne. My polecamy różne zabiegi zamykania rozszerzonych naczynek w gabinecie w Gdyni i wielu różnych innych zaufanych salonach.

Różne rodzaje zabiegów laserowych na pękające naczynka

Gabinety kosmetyczne oferują szereg zabiegów, wykonywanych różnymi urządzeniami laserującymi. Popularnym rozwiązaniem na usuwanie pajączków jest użycie lasera diodowego VariLite532 nm. I 940 nm. Przy pomocy tego urządzania można uzyskać efekt obkurczenia rozszerzonych naczynek, a także wykonać zabieg zamykania naczynek popękanych.

Laserowe usuwanie naczynek polega na nagrzaniu rozszerzonego naczynka, przez co zaczyna się ono obkurczać. Zabieg nie jest inwazyjny i działa tylko na jedno konkretne naczynko, na przykład pęknięte naczynko na twarzy. Nie powoduje również podrażnienia tkanek otaczających miejsce poddawane zabiegowi. Zabieg z użyciem lasera VariLite umożliwia zamykanie naczynek na twarzy, usuwanie pajączków na nogach. Działa bardzo dobrze na popękane naczynka na nosie, popękane naczynka na udach.

Najnowszym rozwiązaniem, jakie stosuje się w gabinetach kosmetycznych jest używanie lasera QUadrostar Pro, który działa na oksyhemoglobinę i nie powoduje podrażnień.

Laserowe usuwanie naczynek o bardzo dużych rozmiarach wykonuje się zazwyczaj przy użyciu lasera Harmony XL. Z jego pomocą można pozbyć się trwale dużych zmian naczyniowych i rumienia na twarzy. Laser ten jest również bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry.

Salony kosmetyczne bardzo często polecają na popękane naczynka zabieg o nazwie Hot Cold. Jak sama nazwa wskazuje, polega on na użyciu głowicy, która jest naprzemiennie zimna i gorąca. Naczynka w ten sposób wzmacniają się, uszczelniają i zmniejszają się. Przy okazji skóra poddana zabiegowi staje się bardziej jędrna i napięta.

W przypadku rozszerzonych naczynek poleca się również stosowanie ultradźwięków i specjalnych ampułek, które są rozprowadzane w głąb skóry.

Jaki zabieg wybrać?

Przed wyborem zabiegu najlepiej skorzystać z bezpłatnych konsultacji, które oferuje każdy salon kosmetyczny. Laserowe usuwanie naczynek powinno być zabiegiem indywidualnym ponieważ odpowiedni wybór zależy od wielu czynników – przede wszystkim przyczyny występowania problemu. Tylko dobrze dobrany zabieg gwarantuje zadowalające rezultaty, dlatego zapraszamy na wizyty i zabiegi do gabinetów jeden z naszych zaprzyjaźnionych salonów w Gdyni.

Dane zaufanej kliniki wykonującej te zabiegi:
Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 58 = 61