Nakremuj ciało, owiń się folią i trać cellulit! – BODY WRAPPING

cos

Body wrapping – kosmetyki, które mają w swoim składzie naturalne substancje, lepiej wchłaniają się pod wpływem folii spożywczej. Z tego właśnie powodu owijanie się folią jest modne i skuteczne. Body wrap to domowy zabieg antycellulitowy, ujędrniający i nawilżający jednocześnie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak prawidłowo przeprowadzić body wrapping. Kosmetyki których producentów mogą przynieść najlepsze rezultaty?

Body wrapping – pół godziny wystarczy, aby wykonać zabieg

Body wrapping jest rodzajem zabiegu, na który wystarczy wygospodarować od 25-45 minut. Obszar ciała, który został pokryty cellulitem, powinien zostać rozsmarowany specjalnym kosmetykiem – koniecznie na bazie naturalnych substancji. W ten sposób mamy pewność, że nie wysuszamy naskórka i nie przyczyniamy się do wystąpienia infekcji. Zabieg body wrapping powinien być wykonywany zawsze na czystej skórze, najlepiej po kąpieli. Po nałożeniu kremu, trzeba owinąć ciało folią – dochodzi do wytworzenia ciepła, które sprzyja wchłanialności składników i uaktywnieniu tego, co cenne. Po zakończeniu zabiegu, wyrzucamy folię, opłukujemy ciało wodą (najlepiej chłodną) i planujemy powtórzenia – średnio 2-3 w tygodniu przez miesiąc. To najlepszy czas, po którym widać już zmiany. Body wrapping efekty przyniesie tym szybciej, im szybciej rozpoczniemy kurację.

Vialise Body Wrapping do owijania się foliąJakie wybrać produkty? Body wrapping kosmetyki uznaje za najlepszy środek do leczenia cellulitu, ale muszą być one naturalne. Ekstrakty z owoców i roślin, kofeina, witaminy oraz olejki oddziałują na wiele płaszczyzn: mogą nawilżać, uelastyczniać, przyspieszać rozpad lipidów i zachowywać właściwe pH skóry. Skomponowanie tego wszystkiego w jeden kosmetyk to idealne rozwiązanie. Znajdziemy je np. w kremie Vialise Body Wrapping. Kosmetyki od Vialise mają 100% naturalnej formuły, wykluczają PEGi, PPGi, alkohol czy silikony, które przy dłuższej perspektywie używania, przynoszą więcej szkody niż pożytku – np. w postaci osłabienia naturalnej bariery ochronnej naskórka.

Czy każdy może spokojnie wyonać body wrapping? Przeciwwskazania występują i uwzględniają:

  • kobiety w ciąży i karmiące piersią,
  • chorych na miażdżycę i serce,
  • chorych na nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze,
  • chorych na choroby układu krwionośnego, w tym szczególnie żył.

Jak się pozbyć cellulitu za pomocą innych metod?

cellulit - pomarańczowa skórkaJak się pozbyć cellulitu kiedy nie chcemy ograniczać się tylko do body wrapping? Kosmetyki do pielęgnacji muszą być podstawą. Krem na cellulit stosujmy co najmniej raz dziennie – wieczorem, przed snem. Dla skuteczności i bezpieczeństwa musi mieć wymienione wcześniej składniki. Wskazana jest również dieta na cellulit ograniczająca ilość spożywanego cukru i tłuszczu, zwłaszcza występującego przy czerwonym mięsie. Trzeba też pamiętać o regularnej aktywności fizycznej, którą można dopasować do konkretnych części ciała. Jeśli cellulit występuje na brzuchu, zaleca się brzuszki i kręcenie hula-hop, jeśli na udach – wykopy, jazdę na rowerze, przysiady. U osób, które zaniedbały kurację i cellulit mają już utrwalony od kilku lat, trzeba wdrożyć specjalistyczne zabiegi na cellulit u kosmetologa. Po konsultacji specjalista zaproponuje najlepsze rozwiązanie np. laseroterapię lub mezoterapią igłową.

http://zwalczamy-cellulit.pl/ – Zapraszamy do odwiedzenia portalu o zwalczaniu cellulitu!

Body wrapping – kosmetyki zaaplikuj pod folią

Popularną metodą usuwania cellulitu jest body wrapping – kosmetyki należy zaaplikować na skórze, by dalej owinąć ją folią. To alternatywa dla zabiegów w gabinecie. Łączenie metod i wczesne podjęcie działania daje większą szansę na szybkie pozbycie się problemu i wygładzenie skóry. Jeśli zauważymy pierwszy cellulit, rozpocznijmy serię zabiegów body wrapping. Kosmetyki wykorzystane w tym czasie przydadzą się też do powtórzeń profilaktycznych – już po całkowitym zniknięciu cellulitu.

2 Comments

    1. Juchniewiczówna

      No oczywiście że tak 😀 Jak masz coś tak działającego i rozgrzewającego jak ten vialise body wrapping to dodatkowo to trzymacie ciepło, nie zasycha on tak plus… niczego nie ubrudzisz jak sobie chodzisz po domu np. w dresikach (ja tak robię) 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

32 + = 41