Karboksyterapia Gdańsk – ujędrnij swoją skórę

cos

Karboksyterapia jest to nowatorski zabieg, który wspaniale wpływa na kondycję skóry. Wspomaga on rewelacyjnie procesy zwiększenia ilości kolagenu oraz elastyny w skórze. Wpływa on również fenomenalnie na rozbudowę naczyń krwionośnych. Dzięki nowoczesnym procesom, poprawia się kondycja skóry, dając bardzo szybkie efekty. Dwutlenek węgla wprowadzany jest podskórnie. Oczywiście dwutlenek węgla, stosowany podczas tego zabiegu jest oczyszczonym, całkowicie bezpiecznym dla pacjenta gazem (w tym temacie więcej tu: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/karboksyterapia-reology2-modelowanie-sylwetki-usuwanie-cellulitu-blizn-rozstepow/). Nie przynosi on żadnych skutków ubocznych. Wyżej wymieniony zabieg, można stosować w przypadku różnych części ciała. Karboksyterapia pod oczy doskonale radzi sobie między innymi z sińcami oraz opuchlizną, znajdującą się tuż pod powiekami. Jeśli chodzi o czas zabiegu, wynosi on mniej więcej trzydzieści minut.

Karboksyterapia – poprawa kondycji skóry

 Karboksyterapia jest zabiegiem, który nie wykazuje skutków ubocznych, natomiast, płyną z niego same korzyści. Podczas zabiegu, gaz, czyli dwutlenek węgla, rozchodzi się bardzo równomiernie, tuż pod warstwą skóry. W bezpieczny oraz kontrolowany sposób, rozszerza on naczynia krwionośne. W efekcie, poprawia się odżywienie jak i również dotlenienie tkanek w konkretnym miejscu zabiegowym. Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu niedużych dawek, czystego dwutlenku węgla do odpowiednich warstw skóry. Karboksyterapia działa mniej więcej na głębokości około jednego do dziesięciu milimetrów. Do tego celu, wykorzystywany jest specjalny pistolet. Jest to niezwykle bezpieczna metoda. Ważne jest to, że jest ona również mało inwazyjna dla pacjenta. Karboksyterapia daje niezwykle szybkie oraz trwałe rezultaty. Karboksyterapia pobudza przede wszystkim naturalne procesy regeneracyjne, poprzez wywołanie wcześniejszego lekkiego stanu zapalnego. Jest to oczywiście zamierzony efekt, skóra w ten sposób jest ,,zmuszona” do uruchomienia produkcji kolagenu i elastyny. Do pełnego rezultatu, zaleca się stosowanie całej serii zabiegów.

Karboksyterapia – dla kogo zabieg?

Karboksyterapia opinie są bardzo pozytywne, to tylko pokazuje, jak skuteczny jest zabieg. Wyżej wymieniona kuracja, polecana jest między innymi osobom, które posiadają pewne niedoskonałości skóry. Karboksyterapia cena zaczyna się od 199 złotych za jeden zabieg.  Zabieg karboksyterapii wykonywany jest oczywiście za pomocą nowoczesnych technologii, które zapewniają ogromną skuteczność i efektywność – tutaj więcej: http://klimakterium.info.pl/czytelnia/karboksyterapia-nowoczesny-sposob-walke-niedoskonalosciami/.

Efekty karboksyterapii są następujące:

  • znikają sińce oraz opuchlizna pod oczami,
  • cellulit zostaje zmniejszony,
  • zmarszczki stają się mniej widoczne,
  • skóra się ujędrnia,
  • blizny i rozstępy zmniejszają się,
  • włosy zaczynają mniej wypadać,
  • skóra nabiera piękniejszego wyglądu.

Warto wiedzieć, iż efekty zabiegu widoczne są bardzo szybko. Skóra prezentuje się dużo młodziej, zdrowiej i ładniej. Pełna regeneracja okolic zabiegowych, zaczyna się od razu po wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę. Przed zabiegiem, przeprowadzana jest konsultacja u kosmetologa, który powie, jak trzeba przygotować się do tej kuracji.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

88 − = 79