Icoone – skuteczne modelowanie sylwetki i lifting twarzy

cos

Icoone to urządzenie pozwalające na wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów, mających na celu modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zabieg działa silnie relaksująco. Starzenie się skóry, to proces, który można zahamować przy pomocy urządzenia Icoone. Wiotka skóra, blizny oraz rozstępy, to problemy, które rodzą liczne kompleksy oraz potrafią okropnie uprzykrzyć życie.

Głowice urządzenia Icoone zaprojektowano tak, aby ich efektywność była wysoka, a jednocześnie gwarantowała całkowite bezpieczeństwo pacjentom. Zabiegi Icoone na twarz oraz ciało są całkowicie bezbolesne. Głowica masująca wyposażona została w otwory, których zadaniem jest generowanie podciśnienia oraz wibracji docierających do najgłębszych warstw tkanki tłuszczowej, powodując ich rozbicie, a w efekcie usunięcie z organizmu i wymodelowanie sylwetki. Dodatkowym działaniem głowic jest stymulacja krążenia krwi, poprawa przepływu limfy w układzie limfatycznym oraz naturalne zwiększenie produkcji kolagenu, tak ważnego dla zdrowia i piękna skóry.

Icoone efekty

Zabieg Icoone daje widoczne efekty już od pierwszego zastosowania. Skóra po zabiegu wyraźnie się napina oraz wygładza. Redukcja tkanki

Zabiegi na cellulit - Icoone

tłuszczowej to główny efekt, którego oczekują pacjenci. Następuje on stopniowo oraz zależny jest od tego, jak szybko organizm będzie w stanie usuwać rozbite, w skutek użycia urządzenia, komórki tłuszczowe.

Pełna możliwość regulacji parametrów urządzenia pozwala, na dobranie odpowiedniego zakresu działania dla każdego pacjenta. Zabieg Icoone kierowany jet do każdego, kto chce szybko, bezboleśnie oraz skutecznie poprawić wygląd oraz stan swojej skóry, poprawić kształt sylwetki lub twarzy, a nawet zmniejszyć widoczność blizn. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Jedna sesja trwa, w zależności od zakresu pracy, jaki trzeba włożyć, od  30 do 60 minut. Nie ma potrzeby jakiegoś szczególnego przygotowywania się do zabiegu. Jednak już po, zaleca się przyjmowanie minimum 2 litrów wody dziennie, aby organizm mógł szybko usunąć z organizmu uwolnione komórki tłuszczowe oraz toksyny i złogi limfatyczne.

Spośród przeciwwskazań do zabiegu, na szczególną uwagę, zasługują infekcje oraz choroby skóry, oraz otwarte rany, szczególnie w obrębie bezpośredniej pracy urządzenia. Takie sytuacje w zasadzie wykluczają możliwość wykonania zabiegu. Do pozostałych przeciwwskazań należą:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nowotwory oraz choroby przewlekłe
  • łuszczyca i jej stany zapalne

Aby uzyskać trwałe oraz zadowalające efekty, zabiegi należy wykonać w serii minimum 10 z częstotliwością przynajmniej jednego zabiegu tygodniowo. Tak zaplanowany i przeprowadzony cykl zabiegowy, daje gwarancję spektakularnych oraz trwałych efektów. Aby te wspaniałe efekty utrzymywały się możliwie jak najdłużej, a pacjenci mogli się cieszyć zdrowiem oraz pięknym wyglądem zalecamy, aby powtarzać zabiegi minimum raz w miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1