Drugi podbródek – sposoby na pozbycie się

cos
Drugi podróbek, to w czasach powszechnej walki o idealny wygląd, powód do zmartwień oraz siny kompleks zarówno pań jak i panów. Inna równie popularna nazwa tej wady estetycznej to podwójny podbródek. Wbrew obiegowym opiniom, drugi podbródek to nie tylko domena osób otyłych. Drugi podróbek u szczupłej osoby jest tak samo dużym problemem a częstotliwość jego występowania wcale nie jest mniejsza.

Tutaj znajdziesz metody likwidacji podbródka – http://drkonczalska.pl/arts/likwidacja-drugiego-podbrodka-metody/

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Medycyna estetyczna pomaga spełnić marzenie o pięknym wyglądzie, likwidacja drugiego podbródka nie stanowi dziś dużego problemu. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków mających na celu rozwiązanie problemu, konieczna jest konsultacja z specjalistą. Głównym powodem powstawania tego defektu jest najczęściej wiotczejąca skóra w okolicy brody i szyi.Specyfika budowy twarzy, w niektórych typach urody jeszcze bardziej potęguje ten niekorzystny efekt. Jak się pozbyć drugiego podbródka? Odpowiedź jest prosta: zabiegami jakie oferuje medycyna estetyczna!

Zabiegi na drugi podbródekkobieta podtrzymuje brodę

Medycyna estetyczna rozwija się w szalonym tempie. Każdego dnia pojawiają się nowe urządzenia, nowe metody zabiegów, nowe lekarstwa oraz kosmetyki… Jednak, który zabieg wybrać, na co się zdecydować? Już spieszymy z odpowiedzią! Opiszemy w kilku zdaniach oraz omówimy efekty działania 6 rożnych zabiegów. Jednak zanim do tego przejdziemy, trzeba zaznaczyć, że to specjalista medycyny estetycznej na podstawie badania oraz wywiadu sugeruje, które urządzenie oraz jaki rodzaj zabiegu będzie skuteczny w konkretnym przypadku.

Podwójny podbródek można wyleczyć następującymi metodami:

 • Ultraformer III -HIFU – zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia jest całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Wykorzystuje on ultradźwiękową falę uderzeniową, której działanie pobudza produkcję kolagenu, oraz powoduje obkurczanie tkanek. Zabieg jest stosunkowo szybki a efekty widoczne są już po kilku dniach.
 • Venus Legacy – W tym przypadku o skuteczności zabiegu decyduje fala radiowa, której zadaniem jest podgrzanie a w konsekwencji rozpuszczenie tkanki tłuszczowej w okolicy drugiego podbródka.
 • Mobilift – to nic innego jak specjalnie dobrany masaż mający na celu pobudzanie komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu do zintensyfikowania pracy. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Mobilift jest wyjątkowo bezpieczny oraz przyjemny.
 • Karboksyterapia Reology 2 – Zabieg polega na podaniu do skóry dwutlenku węgla. Efektem takiego działania jest rozbicie tkanki tłuszczowej oraz znaczące napięcie luźnej skóry.
 • Icoone – Głowice masujące urządzenia Icoone wykorzystują trzy rodzaje podciśnienia, które pobudza produkcje kolagenu, ujędrnia naciągniętą skórę oraz wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
 • Pollogen Legend – Maximus – jak nazwa wskazuje, to urządzenie zostało stworzone aby osiągać maksymalne efekty. Fale radiowe generowane przez Maximusa podgrzewają tkankę tłuszczową aż do 60 stopni! To powoduje jej natychmiastowe rozbicie oraz szybkie usuniecie z organizmu.

7 Comments

 1. corobic

  Muszę powiedzieć, że sama długo walczę z drugim podbródkiem. Nie mam nadwagi, ale siedzący tryb życia i papierosy sprawiły, że pojawił mi się drugi podbródek. Nie wiem za bardzo co mam z tym robić, używałam masy kremów i nic… ;(

  1. sicor@3

   Czy droga to chyba każdy musi sam sobie ocenić. Medycyna idzie do przodu i takie zabiegi jak usuwanie drugiego podbródka są coraz tańsze. Jeżeli jest za drogo to możesz w gabinecie rozbić to na raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 1 =