Depilacja laserowa w Gdyni: skuteczny i szybki zabieg usuwania owłosienia!

cos

Zastanawiasz się, czy istnieje metoda:

  • skuteczna – dająca zdumiewające rezultaty,
  • bezpieczna – nie powodująca skutków ubocznych,
  • bezbolesna – nie powodująca bólu podczas depilacji,
  • trwała – dająca trwałe rezultaty, dzięki której unikniemy częstego golenia maszynkami, depilatorami, zabiegami woskiem?

Owszem istnieje – jest nią depilacja laserowa. Na czym polega zabieg usuwania włosków laserem Vectus?

Na czym polega depilacja laserowa Vectus?

Depilacja laserowa przeprowadzana jest w gabinetach medycyny estetycznej przez doświadczonych specjalistów. Przebiega w komfortowych warunkach. Maliczne zalety. Należą do nich przede wszystkim: estetyka, higiena oraz zdrowie skóry. Urządzeniem, które doskonale sprawdza się przy tego rodzaju depilacji jest laser Vectus. Jest to laser diodowy, który wyposażony jest w specjalny rodzaj precyzyjnej głowicy, której zadaniem jest emitowanie wiązki światła w głąb skóry. Tam niszczy bezpowrotnie komórki w obrębie mieszków włosowych, dzięki czemu włosy nie mają szansy na regenerację. Depilacja może zostać przeprowadzona na dowolnie wybranej części ciała, a jej rewelacyjne efekty można dostrzec po dwóch tygodniach od przeprowadzonego zabiegu, kiedy wyrośnięte włosy osłabną i zaczną wypadać.

Poznaj więcej szczegółów na temat zabiegu – więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Jak przygotować się do zabiegu depilacji Laserem Vectus?

Przed zabiegiem należy zadbać o nawilżenie, nawodnienie skóry oraz usunięciu owłosienia z powierzchni poddawanej zabiegowi. Najlepiej zrobić to jednorazową maszynką. Nie można wyrywać włosków wraz z cebulkami, bo własnie do nich ma trafić światło lasera. Nie powinno się także pić herbat ziołowych. Nie można poddać się zabiegowi, jeśli na danym obszarze występują stany zapalne.

Depilacja Laserem Vectus - skuteczne usuwanie owłosieniaPo zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i podrażniona. Stan ten szybko mija i po kilku godzinach nie ma żadnych śladów. Warto stosować kosmetyki dla skóry podrażnionej. Nie należy stosować kosmetyków, które w swoim składzie zawierają alkohol – mógłby on podrażnić i wysuszyć skórę. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno korzystać z sauny oraz basenu i zażywać gorących kąpieli. Przez miesiąc należy unikać słońca. Nie wolno także korzystać z solarium. Przez dwa tygodnie nie należy pić herbatek ziołowych oraz złuszczać naskórka za pomocą leków, kremów, peelingów.

Depilacja laserowa Vectus – zapisz się już dziś!

Najskuteczniejszą metodą, dającą najlepsze rezultaty jest laserowe usuwanie owłosienia, za pomocą urządzenia Vectus. Jest to metoda ciesząca się pozytywnymi opiniami wśród osób, które z niej skorzystały. Skóra po zabiegu staje się zdrowsza, pozbawiona drobnoustrojów oraz bakterii gromadzących się we włoskach. Jest gładka, delikatna, zadbana. Dzięki tej metodzie eliminujemy także nieprzyjemny zapach, który najbardziej intensywny jest w okresie letnim. Poprawia się także nastrój oraz samopoczucie. Jest to metoda o licznych zaletach oraz trwałych, widocznych rezultatach.

Już teraz możesz zapisać się na zabieg depilacji laserowej w Gdyni! Zadzwoń lub przyjdź do gabinetu pod wskazanym adresem:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

i zacznij cieszyć się zdrową i piękną skórą!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 1 =