Co na niechciane owłosienie?

cos

Depilacja laserem to innowacyjna metoda usuwania owłosienia. Polecana szczególnie osobom, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji, stany zapalne czy dla tych z tendencją do wrastania włosków. Ponadto depilacja laserowa jest zabiegiem, który nie tylko usuwa niechciane owłosienie z wybranych partii ciała, ale również leczy skórę pozbywając się źródła powstałych problemów. Największą zaletą depilacji laserowej jest całkowite lub niemal całkowite usunięcie owłosieniach, chociaż do uzyskania zadowalających, długoletnich efektów konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Jednym z najnowszych i jednocześnie najchętniej stosowanych rodzajów lasera jest wykonanie depilacji laserem Vectus.

Laser Vectus i jego zalety

Laser Vectus to jedyne urządzenie na świecie, którego działanie zostało wzbogacone o innowacyjne wyposażenie w postaci inteligentnego czujnika poziomu melaniny w skórze – Skintel. Taki czynnik stosuje się przed zabiegiem. Jest on przykładany do skóry pacjenta, dzięki czemu pozwala na dokładne ustalenie poziomu melaniny w obszarze, który ma zostać objęty zabiegiem. Dopiero na tej podstawie dobierane są parametry lasera odpowiadające indywidualnym potrzebom skóry, efektem czego zwiększa się skuteczność przeprowadzonego zabiegu, a co za tym idzie zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań.

Depilacja laserem Vectus zapewnia trwałe efekty, gdyż zabieg prowadzi do całkowitego, co najważniejsze stałego pozbycia się niechcianego owłosienia w wybranych partii ciała (o tym przeczytasz więcej tu – http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/). Ważne jest jednak, że do uzyskania takich zadowalających rezultatów, konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów, powtarzanych od 4 do 6 razy w konkretnych odstępach czasu. W przypadku twarzy, ramion i bikini jest to okres 4-6 tygodni, z kolei plecy i nogi wymagają zabiegów co 8-10 tygodni.

Jak działa laser Vectus?

Laser Vectus cieszy się pozytywną opinią już nie tylko wśród zadowolonych klientów, ale również wśród specjalistów, którzy nie szczędzą aprobaty głównie dla niezwykłej skuteczności zabiegów. Swoją efektywność w dużej mierze laser Vectus zawdzięcza opatentowanej technologii Photon RecyclingSM, która polega na ponownym wykorzystaniu światła naturalnie odbijającego się od skóry. Wysyłane przez urządzenie światło, dzięki wbudowanym w głowicę specjalnym lustrom powraca, dzięki czemu impuls wykorzystywany jest w maksymalny sposób. Przystępna cena z pewnością jest kolejnym atutem przemawiającym na korzyść zabiegów wykonywanych laserem Vectus.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej

Jak w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego, również depilacja laserowa nie może być stosowana w każdym przypadku. Oto szereg przeciwwskazań, które eliminują pacjenta z zabiegu:

 • świeżo opalona skóra;
 • ciąża;
 • nowotwory;
 • infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne w miejscy wykonywanego zabiegu;
 • stany zapalne;
 • stosowanie samoopalaczy i bronzerów;
 • włosy rude, siwe, blond w miejscu zabiegu – przede wszystkim ze względu na bardzo niską skuteczność depilacji laserowej;
 • przyjmowanie leków światłouczulających (leki do leczenia trądziku i leki przeciwdepresyjne), gdyż mogą powodować nieprawidłowe reakcje skóry na światło słoneczne, a co za tym idzie również to emitowane przez laser.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

4 Comments

 1. Martitaaalady

  kiedyś goliłam nogi tylko maszynką, irytowało mnie to, że po 3 dniach włosy odrastały – w przypadku laseru sprawa wygląda całkiem inaczej – mieszki włosowe są porażone a włosy przestają w tym miejscu rosnąć ! Fajnie, co nie?

 2. Jessica92

  No właśnie, moja siostra miała kilka zabiegów na pachy i okazało się, że ma usunięte włoski na stałe.Można całkowicie zapomnieć o goleniu się – jaka to wygoda co nie dziewczyny????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + = 13